Аржентина гледа уверено към финала на Световното.Аржентина и Хърватия играят при резултат 3:0

...

Аржентина 3:0 Хърватия

Аржентина гледа решително към финала на Световното.

Аржентина и Хърватия играят при резултат 3:0 в първия полуфинал на Световното състезание в Катар. Лионел Меси откри резултата в 34-ата минута от дузпа, а Хулиан Алварес удвои в 39-ата минута. Алварес означи втория си гол в мача в 69-ата минута, предава Спортал.

Двата тима започнаха внимателно дуела и това докара до липса на голови обстановки в първата част на дуела. Хърватите владееха топката в по-големи интервали и поддържаха ниско движение. Всяко допиране на Меси до топката караше трибуните, на които доминираха аржентински почитатели, да избухват. В 20-ата минута звездата тормози последователите, защото сподели, че е усетил някаква болежка, само че бързо възвърне придвижването си.
Източник: petel.bg